Zgjidhet kryebashkiaku i ri i natës në Tiranë, kush është emri që zëvendëson Briken Fejzullahun

Publikuar tek: aktualitet, më 13:04 16-10-2019 Zgjidhet kryebashkiaku i ri i natës në Tiranë, kush është emri që zëvendëson Briken Fejzullahun Erion Veliaj dhe kryebashkiaku i ri i natës Rezi Cenaj

Erion Veliaj ka prezantuar kryebashkiakun e ri të natës në Tiranë. Ai është Rezi Cenaj, ndërsa do të zëvendësojë në këtë detyrë Briken Fjezullahun.  

"Kam kënaqësinë t'ju prezantoj me shokun tim Rezi Cenaj, kryebashkiakun e ri të natës. Tani që kemi Rezin, edhe unë di kujt t'ia lë stafetën pas pune. Do fillojmë menjëherë me "Natën e Bardhë" në 29 Nëntor, ku na presin plot surpriza dhe një festë e paparë", shkruan Veliaj, karahas videos të publikuar me kryebahskiakun e ti të natës në rrjetet sociale.

Kujtojmë se Briken Fejzullahu u shkarkua nga kjo detyrë pak muaj më parë, ndërsa ishte mjaft kritik dhe nuk hezitonte me deklaratat e tij kundër qeverisë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026385068893433
array(1) { ["section"]=> string(101) "zgjidhet-kryebashkiaku-i-ri-i-nates-ne-tirane-kush-eshte-emri-qe-zevendeson-briken-fejzullahun-182305" }