Zgjidhet nënkryetarja e Këshillit Bashkiak të Vlorës, PS-PD votojnë unanimisht Alketa Agollin (NJIHUNI ME THEMELUESEN E PD)

Publikuar tek: politike, më 16:15 25-01-2018 Zgjidhet nënkryetarja e Këshillit Bashkiak të Vlorës, PS-PD votojnë unanimisht Alketa Agollin (NJIHUNI ME THEMELUESEN E PD)

Alketa Agolli u zgjodh si nënkryetarja e re e Këshillit Bashkiak të Vlorës. 

Agolli është pjesë e kryesisë së PD-së, ndërsa cilësohet si një ndër themelueset e kësaj force politike.

Nënkryetarja e re u zgjodh me konsensus të plotë të Partisë Demokratike dhe Socialiste. Pas emërimit në postin e ri, Agolli premtoi se do bëntë më të mirën për qytetarët, dhe vetëm në interes të tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013385057449341
array(1) { ["section"]=> string(127) "zgjidhet-nenkryetarja-e-keshillit-bashkiak-te-vlores-ps-pd-votojne-unanimisht-alketa-agollin-njihuni-me-themeluesen-e-pd-107909" }