Zgjohet Edi Rama! E nis ditën me një urim për të gjithë! (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:16 25-12-2017 Zgjohet Edi Rama! E nis ditën me një urim për të gjithë! (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e nis ditën e sotme me një urim për të gjithë ndjekësit e tij në facebook.

Sot më 25 dhjetor Rama uron të gjithë shqiptarët për Krishtlindjen, ndërsa poston një video nga Tirana me momentet më festive. “MIRËMËNGJES dhe KRISHTLINDJE TË GËZUAR”, shkruan kryeministri.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024483919143677
array(1) { ["section"]=> string(67) "zgjohet-edi-rama-e-nis-diten-me-nje-urim-per-te-gjithe-video-104280" }