Zgjohet Rama, e nis ditën me një shembull pozitiv nga njerëz të mirë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:06 18-11-2017 Zgjohet Rama, e nis ditën me një shembull pozitiv nga njerëz të mirë

Kryeministri Edi Rama, ashtu siçdo ditë e ka nisur mëngjesin me një mesazh për të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Këtë herë është fokusuar te transformimi i shkollës së një fshati në Roskovec, të cilin e cilëson si një shembull pozitiv për të gjithë.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë transformim shembullor të shkollës së një komuniteti njerëzish të mirë e punëtore në fshatrat e Roskovecit, ku rezultatet e nxënësve e mësuesve e renditën në dhjetë shkollat më të mira të qarkut Fier, ju uroj një fundjave të qetë”, shkruan kryeministri.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085349082946777
array(1) { ["section"]=> string(74) "zgjohet-rama-e-nis-diten-me-nje-shembull-pozitiv-nga-njerez-te-mire-100003" }