Zgjohet Rama, përshëndet shqiptarët me këto pamje (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 09:16 03-01-2018 Zgjohet Rama, përshëndet shqiptarët me këto pamje (FOTO)

Ashtu siç ndodh çdo ditë edhe këtë mëngjes kryeministri Rama ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e tij në Facebook.

Teksa ka uruar një ditë të mbarë, Rama ka publikuar foto nga rruga që po ndërtohet Lalëz-Biz-Drac-Kepi i Rodonit.

Postimi:

MIRËMËNGJES ?dhe me këto pamje të rrugës së re Lalëz-Biz-Drac-Kepi i Rodonit që është pranë përfundimit duke plotësuar të gjithë infrastrukturën rrugore të zonës turistike të Ishmit në Durrës, ju uroj një ditë të mbarë.

rama.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01241397857666
array(1) { ["section"]=> string(60) "zgjohet-rama-pershendet-shqiptaret-me-keto-pamje-foto-105242" }