Zhbllokohet rezultati, autogol në finalen e Kupës së Botës

Publikuar tek: sport, më 16:22 15-07-2018 Zhbllokohet rezultati, autogol në finalen e Kupës së Botës

Është minuta e 18’ e finales së Kupës së Botës, dhe Franca ka kaluar në avantazh falë një goditje nga Griezmann.

Por ka qenë futbollisti i Kroacisë, Mandžukić, i cili ka devijuar me kokë topin duke shënuar autogol në portën e tij.

erg3e5h345h.jpg

rdty45th45h5h.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20692896842957
array(1) { ["section"]=> string(64) "zhbllokohet-rezultati-autogol-ne-finalen-e-kupes-se-botes-127981" }