Zhbllokohet rezultati në Elbasan Arena, Shqipëria shënon ndaj Islandës (Video)

Publikuar tek: sport, më 21:29 10-09-2019 Zhbllokohet rezultati në Elbasan Arena, Shqipëria shënon ndaj Islandës (Video) Ndeshja Shqiperi-Islande

Në Elbasan Arena po luhet ndeshja Shqipëri-Islandë e vlefshme për kampionatin europian EURO 2020.

U desh mbi 30 minuta lojë që të vinte edhe goli i avantazhit për Shqipërinë.

Në minutën e 33’ Kastriot Dermaku ka shënuar me një gjuajtje me kokë brenda zonës duke zhbllokuar rezultatin dhe duke kaluar në avantazh Shqipërinë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007349967956543
array(1) { ["section"]=> string(82) "zhbllokohet-rezultati-ne-elbasan-arena-shqiperia-shenon-ndaj-islandes-video-178000" }