Zhduken dy adoleshentë shqiptarë në Britani, kërkohet ndihmë për gjetjen e tyre (Foto)

Publikuar tek: bota, më 19:38 05-01-2017 Zhduken dy adoleshentë shqiptarë në Britani, kërkohet ndihmë për gjetjen e tyre (Foto)

Kanë kaluar gati dy muaj që prej zhdukjes së dy adoleshentëve shqiptarë në Britaninë e Madhe dhe policia nuk ka arritur ende të bjerë në gjurmët e tyre.

Han Oruci dhe Elton Nikolli, të dy 16 vjeç, janë parë për herë të fundit në datën 6 dhe 11 nëntor të vitit të kaluar. Policia britanike që ka shpërndarë dhe fotografitë e tyre kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e dy të rinjve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një objekt i mistershëm po vjen drejt Tokës dhe shkencëtarët nuk e kanë idenë se çfarë është
Horror në teleferik, djaloshi ngec i varur (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.0052430629730225
array(1) { ["section"]=> string(89) "zhduken-dy-adoleshente-shqiptare-ne-britani-kerkohet-ndihme-per-gjetjen-e-tyre-foto-64676" }