Zhduken qindra djem dhe burra në Alepo

Publikuar tek: bota, më 11:42 09-12-2016 Zhduken qindra djem dhe burra në Alepo

Qindra djem dhe burra janë raportuar të zhdukur në qytetin e Alepos në Siri, pasi kanë kaluar nga zonat e rebelëve në territorin e qeverisë.

Njoftimi është dhënë nga Kombet e Bashkuara. (Vijon..)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013385057449341
array(1) { ["section"]=> string(44) "zhduken-qindra-djem-dhe-burra-ne-alepo-62107" }