Zhduket 17-vjeçari shqiptar në Zvicër, një femër e panjohur i la takim në Facebook

Publikuar tek: bota, më 08:30 21-05-2015 Zhduket 17-vjeçari shqiptar në Zvicër, një femër e panjohur i la takim në Facebook Ilir M. i zhdukur

Ilir M. një 17-vjeçar shqiptar me banim në Zvicër ka humbur që prej ditës së hënë dhe lajmi është bërë i ditur nga familjarët e tij të cilët pohojnë se ai kishte lënë takim me një femër të panjohur në Facebook.

Lajmi është përhapur me shpejtësi në rrjetet sociale dhe të gjithë përdoruesit janë vënë në ndihmë të familjes dhe autoriteteve për të dhënë informacione mbi gjetjen e të riut.

“Blick am abend”  shkruan se një lloj “histerie”  ka shpërthyer në rrjetet sociale dhe lajmi mbi zhdukjen e Ilir M është shpërndarë qindra, mijëra herë”.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012978792190552
array(1) { ["section"]=> string(87) "zhduket-17-vjecari-shqiptar-ne-zvicer-nje-femer-e-panjohur-i-la-takim-ne-facebook-11625" }