Zhduket 17-vjeçarja durrsake ditën e Shën Valentinit, babai i alarmuar shkon në polici

Publikuar tek: aktualitet, më 11:58 15-02-2017 Zhduket 17-vjeçarja durrsake ditën e Shën Valentinit, babai i alarmuar shkon në polici Foto ilustruese

Një vajzë nga Durrësi, vetëm 17 vjeçe ka humbur kontaktet me familjen e saj që prej ditës së djeshme.

Është babai i adoleshentes ai që i shqetësuar ka bërë denoncimin për zhdukjen e të bijës në polici. F.H. 49 vjeç, i ka thënë oficerëve se vajza e tij, N.H, 17 vjeçe është larguar dje nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia ka nisur menjëherë kërkimet por ende nuk dihet asgjë për vendodhjen e saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Falsifikonte dokumenta, arrestohet i kërkuari i policisë në Fier (EMRI)
Arrestohet administratori i një shoqërie bashkë me shoferin: Çfarë iu gjet te “Komuna e Parisit” brenda makinës (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.010778903961182
array(1) { ["section"]=> string(91) "zhduket-17-vjecarja-durrsake-diten-e-shen-valentinit-babai-i-alarmuar-shkon-ne-polici-68776" }