Zhduket brenda natës kompania gjigante e fluturimeve ajrore

Publikuar tek: bota, më 18:52 27-04-2018 Zhduket brenda natës kompania gjigante e fluturimeve ajrore

Një prej kompanive më të mëdha ajrore në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Virgin America është mbyllur brenda natës.

Sportelet në 29 aeroporte amerikane, reklamat si në terren edhe në rrjetet sociale janë çmontuar brenda 24 orëve pasi Virgin America u bë pjesë e Alaska Airlines.

Po sot është realizuar edhe fluturimi i fundit me Virgin, ndërsa miliona qytetarë në SHBA, pavarësisht se nuk ndodh shpesh të mburrin një kompani ajrore, për Virgin America kanë shprehur trishtim në rrjetet sociale.

Kjo sepse kompania kishte një reputacion tepër të mirë dhe ishte vlerësuar me 7/10 në Skytrax. /Newsbomb.al

sdfgfwgwegf.jpg

dfqwegftwegsdg34.jpg

ergherhderh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091049671173096
array(1) { ["section"]=> string(66) "zhduket-brenda-nates-kompania-gjigante-e-fluturimeve-ajrore-118581" }