Zhduket këngëtarja e famshme, dyshohet se ka vrarë veten

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:05 16-05-2016 Zhduket këngëtarja e famshme, dyshohet se ka vrarë veten

Këngëtarja e famshme Sinead O'Connor ka humbur gjurmët gjatë ditës së sotme pasi kishte dalë shëtitje me biçikletë.

Këngëtarja doli herët në mëngjes me biçikletë por nuk është kthyer ende. Sipas mediave amerikane, polcia e ka klasifikuar zhdukjen e saj si “humbje-vetëvrasje” pasi ka një të shkuar me probleme dhe depresion.

Në nëntorin e vitit të kaluar ajo publikoi një letër vetëvrasje ku shfrynte inatin me familjarët e saj. Megjithatë O’Connor u gjet nga policia dhe nisi trajtimin me medikamente anti-depresive.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039546966552734
array(1) { ["section"]=> string(61) "zhduket-kengetarja-e-famshme-dyshohet-se-ka-vrare-veten-40611" }