Zhduket prej 10 ditësh shqiptarja në Itali, nënë e dy fëmijëve (EMRI-FOTO)

Publikuar tek: bota, më 10:33 21-06-2018 Zhduket prej 10 ditësh shqiptarja në Itali, nënë e dy fëmijëve (EMRI-FOTO)

Prej 10 ditësh një grua shqiptare ka humbur pa lënë gjurmë.

Bëhet fjalë për shqiptaren Marjana Marku e zhdukur prej 11 qershorit 2018. Ajo është 35 vjeçe dhe nënë e dy vajzave të vogla.

Ky rast është denoncuar në emisionin italian ‘Chi l’ha Visto?’, i transmetuar në televizionin RAI3.

Ngjarja ka ndodhur në Marina di Massa.

Fotoja e gruas së zhdukur është bërë publike nga policia, e cila ka nisur hetimet për gjetjen e saj. Hera e fundit kur gruaja ka folur me të afërmit e saj ka qenë 11 qershori. Që nga ai moment kanë humbur gjurmët e saj.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01099705696106
array(1) { ["section"]=> string(78) "zhduket-prej-10-ditesh-shqiptarja-ne-itali-nene-e-dy-femijeve-emri-foto-125214" }