Zhduket shqiptarja me vajzën 2-vjeçare në Angli, asnjë gjurmë prej një muaji

Publikuar tek: aktualitet, më 17:36 15-05-2019 Zhduket shqiptarja me vajzën 2-vjeçare në Angli, asnjë gjurmë prej një muaji

Një grua shqiptare bashkë me vajzën e saj 2-vjeçare janë zhdukur në Angli.

Sebjana Myzeqari, 24 vjeç, dhe vajza Enisa nuk janë parë që nga që data 2 prill.

Myzeqari nuk ka përdorur kartat e saj të telefonit ose kartelave bankare që nga ajo ditë, por as nuk e ka lënë Mbretërinë e Bashkuar.

Myzeqari u zhvendos nga Shqipëria tre vjet më parë, ndërkohë vajzën Enisën e kishte regjistruar në çerdhe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025069952011108
array(1) { ["section"]=> string(82) "zhduket-shqiptarja-me-vajzen-2-vjecare-ne-angli-asnje-gjurme-prej-nje-muaji-164448" }