Zhduket shqiptarja në Zvicër, Policia në kërkim të 42 vjeçares (EMRI- FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:13 02-04-2018 Zhduket shqiptarja në Zvicër, Policia në kërkim të 42 vjeçares (EMRI- FOTO) Shqiptarja e zhdukur Naime Moni

Policia e Lucernit ka njoftuar se është zhdukur shqiptarja Naime Moni, banuese ne Luyern të Zvicrës.

Sipas policies Naime Moni, 42 vjeç, është larguar nga shtëpia e saj nga zona e “Alfred Schindlerstasse” të shtunën rreth orës 17:00 të pasdites.

Nga pasditja e së shtunës nuk ka asnjë informacion për vendodhjen e saj. Në njoftimin e policies thuhet se vuan nga problem shëndetësore. Autoritetet Zvicerane raportojnë se Naimja është 164cm e gjatë dhe ka trup të hollë. Ajo ka flokë të verdha dhe kaçurrela.

Gruaja e humbur para se të largohej kishte veshur rroba sportive, ngjyrë hiri dhe xhaketë me kapuç të zi.

Nëse dikush ka informacion në lidhje me vendodhjen e Naime Monit ose e ka pare atë, lutet të paraqitet në Policinë e Luzernit, në numrin: 041 248 81 17 ose në stacionin më të afërm policor.

Foto: Naime Moni, e zhdukur

1388056_fancybox_1qMgHa_yB0O3M.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Merr zgjidhje furnizimi me ujë i bllokut të pallateve pranë Vasil Shantos
Lëvizja e Bashës dhe Kryemadhit, çfarë do bëjnë sot 2 liderat »
Article Logic
Execution time: 0.012082099914551
array(1) { ["section"]=> string(78) "zhduket-shqiptarja-ne-zvicer-policia-ne-kerkim-te-42-vjecares-emri-foto-115397" }