Zheji zbulon të fshehtën e Ramës që nuk e dinim, në studio nuk mbajnë dot të qeshurën (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 23:59 11-03-2019 Zheji zbulon të fshehtën e Ramës që nuk e dinim, në studio nuk mbajnë dot të qeshurën (VIDEO)

Gazetari dhe analisti Artur Zheji ka zbuluar një të fshehtë të kryeministrit Rama, e cila nuk dihej më parë.

Në një moment të diskutimit në emisionin e tij mbrëmjen e sotme, Zheji ka ndërhyrë duke u thënë të pranishmëve se Ramës kur ishte 30 vjeç, i mbahej goja.

'Po e di pse i shijon aq shumë? Kur ka qenë deri në 30 vjeç i mbahej goja për ti fol njerëzve. tani e shijon, thot ej është dita ime', ka thënë moderatori, ndërsa të ftuarit në studio nisin të qeshin.

VIDEO-ORANEWS:

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.011132955551147
array(1) { ["section"]=> string(97) "zheji-zbulon-te-fshehten-e-rames-qe-nuk-e-dinim-ne-studio-nuk-mbajne-dot-te-qeshuren-video-156068" }