Zhgënjehet Anila Kalleshi:Vip-at dobësohen në qendrën time por thonë se bëjnë sport

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:08 13-05-2015 Zhgënjehet Anila Kalleshi:Vip-at dobësohen në qendrën time por thonë se bëjnë sport

Anila Kalleshi, e njohur tashmë për qendrën e dobësimit është zhgënjyer nga klientët e saj VIP  të cilët kur ftohen nëpër televizione thonë se dobësohen nëpërmjet sporteve të ndryshme në një kohë që dobësohen në qendrën e saj.

“A e dini se personazhi e ka deklaruar shumë herë me foto të ilustruara në publik këtë ndryshim drastik? Dhe çuditërisht në atë emision të gjithë personazhet Vip-a shqiptarë që janë dobësuar në qendrën time deklarojnë që bëjne shumë not, palestër, nëna natyrë, ushqehen shëndetshëm”, përmbyll postimin e saj nëpërmjet rrjetit social Anila Kalleshi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03498101234436
array(1) { ["section"]=> string(89) "zhgenjehet-anila-kalleshi-vip-at-dobesohen-ne-qendren-time-por-thone-se-bejne-sport-11057" }