Zhgënjehet Bora Kokëdhima, tanimë do i veshë Enedës një fustan jo më të gjatë se 50 metra

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:32 30-03-2016 Zhgënjehet Bora Kokëdhima, tanimë do i veshë Enedës një fustan jo më të gjatë se 50 metra

Bora Kokëdhima është stilistja e cila po kujdeset për çdo detaj sa i takon paraqitjes së jashtme të këngëtares Eneda Tarifa që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurosong.

Mirëpo, stilistja e talentuar e “Savage” është zhgënjyer disi kur ka parë skenën kufizuese të Eurovizionit pasi kishte ndërmend t’i vishte Enedës diçka gjigande.

Bora Kokëdhima ka thënë në TVSH se përmasat e skenës ishin të vogla dhe se tanimë ajo ka vendosur që fustani të jetë jo më i gjatë se 50 metra.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093810558319092
array(1) { ["section"]=> string(94) "zhgenjehet-bora-kokedhima-tanime-do-i-veshe-enedes-nje-fustan-jo-me-te-gjate-se-50-metra-36400" }