Zhvillim i papritur, Edi Rama “kyçur” në zyrë me Donald Lu

Publikuar tek: politike, më 11:05 06-07-2017 Zhvillim i papritur, Edi Rama “kyçur” në zyrë me Donald Lu

Zhvillim i papritur këtë mesditë të enteje. Kryeministri Edi Rama dhe ambasadori Donald Lu janë duke zhvilluar një takim “kokë më kokë”.

Takimi mes dy zyrtarëve është duke u zhvilluar në zyrën e Ramës në Kryeministri ndërsa ende nuk bëhen me dije arsyet e këtij takimi që është i pari mes tyre pas daljes së rezultatit të zgjedhjeve të 25 qershorit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096619129180908
array(1) { ["section"]=> string(61) "zhvillim-i-papritur-edi-rama-kycur-ne-zyre-me-donald-lu-85200" }