ZHVILLIM I PAPRITUR! Edi Rama takon Tom Doshin (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 16:16 14-01-2018 ZHVILLIM I PAPRITUR! Edi Rama takon Tom Doshin (FOTO)

Deputeti i PSD-së Tom Doshi, ditën e sotme është fotografuar duke dalë nga ndërtesa e Kryeministrisë. Fotoja është siguruar nga panorama. 

Ende nuk dihen arsyet e sakta por mësohet se ka zhvilluar takim me kryeministrin Rama.

Aktualisht raportet e Ramës me Doshin nuk kanë një përcaktim të qartë, pasi patën probleme vite më parë si pasojë e largimit të Doshit nga Partia Socialiste. Tom Doshi akuzoi Ilir Metën për organizimin e një skenari për të vrarë atë dhe Mhill Fufin.

Duhet theksuar fakti që dikur marrëdhëniet e tyre kanë qënë shumë të afërta.

p3-1-280x280.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012181997299194
array(1) { ["section"]=> string(57) "zhvillim-i-papritur-edi-rama-takon-tom-doshin-foto-106530" }