Zhvishen ministret e Ramës, Nikolla dhe Ekonomi më bikini në jug të Shqipërisë (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:55 27-08-2016 Zhvishen ministret e Ramës, Nikolla dhe Ekonomi më bikini në jug të Shqipërisë (Foto)

Ministret e qeverisë Rama kanë zgjedhur jugun për të pushuar e për të bërë plazh.

Në foto duken zonjat e qeverisë, ministrja e Arsimit Lindita Nikolla dhe ajo e Ekonomisë, Milva Ekonomi, në momentet e tyre të relaksit në jug.

Ministret kanë zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar disa ditë pushimesh larg përditshmërisë shkruan 'Panorama'.

Nikolla ka preferuar ti kalojë pushimet me familjen, por ndryshe nga Nikolla, Ekonomi e cila zëvendësoi ish­-ministrin e Ekonomisë Arben Ahmetaj pak muaj më parë ka zgjedhur të pushojë me mikeshat e saj në Qeparo.

milva5.jpgmilva4.jpgmilva3.jpgmilva2.jpgmilva1.jpgmilva.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025680065155029
array(1) { ["section"]=> string(88) "zhvishen-ministret-e-rames-nikolla-dhe-ekonomi-me-bikini-ne-jug-te-shqiperise-foto-51026" }