Zhvishen turistet e huaja në Theth, kjo është fotoja që po tërbon rrjetin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:34 30-08-2017 Zhvishen turistet e huaja në Theth, kjo është fotoja që po tërbon rrjetin

Kjo foto po bën xhiron e rrjetit.

Në këtë foto shfaqen 4 vajza, që sipas të dhënave janë turiste me kombësi të huaj dhe kanë pozuar të zhveshura topless në bjeshkët karakteristike të Thethit në Shkodër.

Thethi është një nga zonat më të bukura të alpeve shqiptare dhe një nga më të frekuentuara, sidomos nga të huajt. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028986930847168
array(1) { ["section"]=> string(78) "zhvishen-turistet-e-huaja-ne-theth-kjo-eshte-fotoja-qe-po-terbon-rrjetin-90629" }