Zhvishet aktorja shqiptare, shikoni si duket me bikini

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:27 23-08-2016 Zhvishet aktorja shqiptare, shikoni si duket me bikini

Aktorja e njohur shqiptare ka treguar fizikun e saj teksa lahej në pishinë.

Ka qenë vetë Ema Andrea ajo që ka publikuar fotot në rrjete sociale ku shfaqet duke u relaksuar në pishinë.

Aktorja mbante veshur një palë rrobabanjo trup ngjyrë të zezë dhe dukej mjaft në formë dhe e qeshur.

ema_andrea3.jpgema_andrea.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013890981674194
array(1) { ["section"]=> string(59) "zhvishet-aktorja-shqiptare-shikoni-si-duket-me-bikini-50611" }