Zhvishet Dasara Malltezi, si duket mbesa e Berishës me bikini (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:13 15-08-2017 Zhvishet Dasara Malltezi, si duket mbesa e Berishës me bikini (FOTOT)

Dasara Malltezi, mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha këto ditë mesgushti po i kalon në gjirin e Lalëzit në Durrës.

Dasara ka veshur një palë bikini bardh e zi dhe mesa duket është vetëm në ditën e parë të pushimit pasi ende nuk ka marrë ngjyrën çokollatë të plazhit.

Ajo ka publikuar një video ku tregon linjat e saj dhe duket se po shijon gjithçka ndërsa vlen të thuhet që Dasara ka humbur disa kilogramë këtë verë dhe duket edhe më në formë.

zhv1.jpg

zhv.jpg

zhv2.jpg

zh3.jpg

zh4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070791244506836
array(1) { ["section"]=> string(72) "zhvishet-dasara-malltezi-si-duket-mbesa-e-berishes-me-bikini-fotot-89146" }