“Zhvishet” drejtori në Bashkinë e Tiranës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:12 09-10-2016 “Zhvishet” drejtori në Bashkinë e Tiranës

Erindi Bejko, Drejtor i Planifikimit të Shërbimeve Publike në Bashkinë e Tiranës, heq veshjet zyrtare dhe vishet sportiv.

Arsyeja? Maratona e Tiranës që pritet të nisë pas disa minutash. Bejko mban numrin 742 ndërsa duket se është gati. “Gati, zjarr”, shkruan drejtori të cilit miqtë i urojnë sa më shumë sukses në këtë garë që përfshin jo vetëm profesionistët por edhe amatorët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013416051864624
array(1) { ["section"]=> string(45) "zhvishet-drejtori-ne-bashkine-e-tiranes-55560" }