Zhvishet Elisa Spiropali, mahnit me fizikun e saj në plazh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:53 02-07-2017 Zhvishet Elisa Spiropali, mahnit me fizikun e saj në plazh

Deputetja e ardhshme dhe Sekretarja për Rininë në PS Elisa Spiropali pas fitores në zgjedhje ka vendosur të bëjë disa ditë pushime për t’u relaksuar.

Deputetja këto ditë është zhvendosur në plazh, në Rradhime të Vlorës dhe siç shihet në këtë foto së bashku me vajzën e saj  të vogël po kalon momente relaksi.

Në këto foto të sjella për newsbomb.al, duhet të theksojmë se Spiropali duket në formë shumë të mirë.

666666.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085570812225342
array(1) { ["section"]=> string(63) "zhvishet-elisa-spiropali-mahnit-me-fizikun-e-saj-ne-plazh-84716" }