Zhvishet Kastro Ziso dhe del për “gjueti”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:01 18-06-2016 Zhvishet Kastro Ziso dhe del për “gjueti” Kastro Ziso sot ne plazhin e Jales

Këngëtari Kastro Ziso nuk e gjen veten në formën e tij më të mirë këtë verë. Në fakt, “djali me lule në kokë” siç preferon ta quaj veten këto kohët e fundit, ndodhet për një concert në Jalë, pas një performance dje në kryeqytet. 

Dhe ka shkuar më herët në bregdet, ndoshta për të shijuar edhe rrezet e diellit e për tu kredhur në ujë. Ka pozuar po vetë në një foto me rroba banjo. Por duhet thënë, se Kastro ka vënë shumë bark. Do t’i duhet të lodhet me shumë punë këtë sezon, për të hequr ca kile. Edhe pse vetë thotë se është koha për gjueti. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088858604431152
array(1) { ["section"]=> string(45) "zhvishet-kastro-ziso-dhe-del-per-gjueti-43932" }