Zhvishet këngëtarja shqiptare, pozon nudo (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:06 17-09-2016 Zhvishet këngëtarja shqiptare, pozon nudo (Foto)

Këngëtarja shqiptare Eni Koçi duket se i ka thyer tabutë e veshjes dhe këtë I ka hequr të gjitha dhe ka pozuar nudo.

Në foton e publikuar nga vetë këngëtarja ajo shfaqet e zhveshur teksa mbulon me duar gjoksin.

Bukuroshja bjonde po përgatitiet për klipin e saj të ri dhe flitet se në disa fragmente të tij ajo do të shfaqet thuajse tërësisht e zhveshur.

eni.jpg

eni1.jpg

eni11.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024843215942383
array(1) { ["section"]=> string(51) "zhvishet-kengetarja-shqiptare-pozon-nudo-foto-53231" }