Zhvishet lakuriq dhe hidhet në kafazin e luanit (Pamje shokuese)

Publikuar tek: bota, më 15:09 22-05-2016 Zhvishet lakuriq dhe hidhet në kafazin e luanit (Pamje shokuese)

Në tentativë për tu vetëvrarë, një i ri 20 vjeçar është heshur në kafazin e luanit në kopështin zoologjik të Santiagos në Kili.

20 vjeçari vuante nga depresioni dhe përpara se të hidhej në kafaz hoqi të gjitha rrobat e trupit, ndërsa vizitorët kanë mbetur të shokuar nga skenat makabre. Ai u transportua në spital me plagë të rënda por për ta shpëtuar prej luanit, punëtorëve të kopshtit iu desh ta qëllonin kafshën për vdekje për shkak se nuk kishte qetësues me efekt të shpejtë.

ad207135453lion.png

ad207135428lion.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012675046920776
array(1) { ["section"]=> string(68) "zhvishet-lakuriq-dhe-hidhet-ne-kafazin-e-luanit-pamje-shokuese-41172" }