Zhvishet modelja e njohur, nuk e duron dot vapën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:37 15-07-2020 Zhvishet modelja e njohur, nuk e duron dot vapën

Ana Cheri modelja e njohur amerikane, ka postur një foto ku shihet gjysmë e zhveshur.

Modelja shfaqet vetëm me bikinit e poshtme ndërsa pjesen e sipërme e ka të mbuluar vetëm me kapelen e saj.

Ajo njihet gjithmonë si një femer tërheqëse dhe mjaft e bukur dhe këtë e tregon vazhdimisht në rrjetet sociale.

 

109558019_1729304580553911_528838507136575732_n.jpg109513466_297086774677884_5128214979024993773_n.jpg

109475650_1745248798958210_8271731670867656041_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009415864944458
array(1) { ["section"]=> string(54) "zhvishet-modelja-e-njohur-nuk-e-duron-dot-vapen-213906" }