Zhvishet nudo në restorant dhe lyhet me “catch up” (Video)

Publikuar tek: bota, më 22:48 01-11-2015

Një 23 vjeçare është arrestuar nga policia pasi hyri në një restorant, u zhvesh dhe nisi të kërcente duke u lyer me “catch up”.

Ngjarja ka ndodhur në një restorant të Florida-s në SHBA ndërsa video është postuar në rrjetet sociale. Sipas babait të 23 vjeçares, ajo vuan nga probleme mendore. Ajo ka thënë para gjykatëses se dëshiron të shkojë në burg dhe nuk është penduar për veprimin e saj duke u shprehur se ishte diçka argëtuese.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012421846389771
array(1) { ["section"]=> string(60) "zhvishet-nudo-ne-restorant-dhe-lyhet-me-catch-up-video-24448" }