Zhvishet Oriola Marashi, i tërbon të gjithë në këtë foto me bikini të kuqe: Nëse Ferrari do të ishte femër!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:09 15-01-2018 Zhvishet Oriola Marashi, i tërbon të gjithë në këtë foto me bikini të kuqe: Nëse Ferrari do të ishte femër!

Oriola Marashi është një nga bukuroshet shqiptare e cila së fundmi është bërë më shumë e njohur pas iu bashkua grupit të njohur OTR, e kryesuar nga Noizy.

E njohur si modeled he soprano, Oriola ka rënë menjëherë në sy për format trupore dhe bukurinë e saj natyrale.

Së fundmi është bërë shumë aktive edhe në rrjetet sociale, madje duke postuar foto tepër “shpërthyese”.

E fundit është kjo foto, ku Oriola shfaqet me bikini mjaft provokuese të kuqe, ndërsa krah saj shkruan: “Nëse Ferrari do të ishte femër”.  

o.jpg

IMG_20171130_133835_152.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011253118515015
array(1) { ["section"]=> string(111) "zhvishet-oriola-marashi-i-terbon-te-gjithe-ne-kete-foto-me-bikini-te-kuqe-nese-ferrari-do-te-ishte-femer-106577" }