Zhvishet shkrimtari dhe gazetari Mitro Çela, çuditen ndjekësit: Nudo skarco (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:58 11-07-2019 Zhvishet shkrimtari dhe gazetari Mitro Çela, çuditen ndjekësit: Nudo skarco (FOTOT)

Shkrimtari dhe gazetari Mitro Çela i ka habitur të gjithë miqtë dhe ndjekësit në rrjetet sociale kur është shfaqur me boksera.

 

Mitro ka publlikuar këto foto shoqëruar me diçiturën: “Nudo skarco. Mall pa vlerë, as shitet e as blihet”.

Këto foto të 70 vjeçarit kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve dhe menjëherë kanë nisur të komentohen me humor por edhe me ironi.

cela-e1562846012109 (1).jpg

123-2.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010103940963745
array(1) { ["section"]=> string(86) "zhvishet-shkrimtari-dhe-gazetari-mitro-cela-cuditen-ndjekesit-nudo-skarco-fotot-171869" }