Zidane largohet nga REALI? 'Është punë e vështirë të drejtosh këtë ekip'

Publikuar tek: sport, më 11:55 18-02-2018 Zidane largohet nga REALI? 'Është punë e vështirë të drejtosh këtë ekip'

Zinedine Zidane e pranon se puna e tij si trajner i Real Madridit është shumë e lodhshme, por këmbëngul se ende nuk është momenti që të largohet.

"Është shumë e lodhshme të jesh trajner e sidomos në Real Madrid", ka thënë Zidane sot në një konferencë për media para ndeshjes ndaj Real Betisit.

"Natyrisht se vjen një moment kur ndryshimi është i nevojshëm dhe kjo vlen për të gjithë dhe jo vetëm për trajnerin. Tani nuk është momenti por do të ndodhë"

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.066205024719238
array(1) { ["section"]=> string(76) "zidane-largohet-nga-reali-eshte-pune-e-veshtire-te-drejtosh-kete-ekip-110656" }