Zinxhirë dhe dryna, Spahiu i AK: A e dini kush e ka rradhën?

Publikuar tek: politike, më 11:11 10-03-2016 Zinxhirë dhe dryna, Spahiu i AK: A e dini kush e ka rradhën?

Ditë më parë kreu i AK Kreshnik Spahiu, u shoqërua në polici pas protestës para Bashkisë së Tiranës ku aktivistët nuk lejuan futjen e kryebashkiakut Erion Veliaj brenda.

Por Kreshnik Spahiu nuk heq dorë. Ai publikon këtë foto ku aktivistët duken me zinxhirë dhe dryna në duar ndërsa pyet: “A e dini kush e ka rradhën?”

Dhe duket se Aleanca KuqeZi do i drejtohet Kryeministrisë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.013036012649536
array(1) { ["section"]=> string(63) "zinxhire-dhe-dryna-spahiu-i-ak-a-e-dini-kush-e-ka-rradhen-34717" }