Zjarr i fuqishëm në Elbasan, në gjendje të rëndë e moshuara (SHKAKU)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:14 19-04-2017 Zjarr i fuqishëm në Elbasan, në gjendje të rëndë e moshuara (SHKAKU)

Një zjarr i fuqishëm ka shkruambuar sot një banesë në qytetin e Elbasanit.

Për pasojë, një grua e moshuar është asfiksuar dhe është dërguar me urgjencë në spitalin rajonal në gjendje të rëndë. Mësohet se gruaja jetonte e vetme në banesë, ndërsa dyshimet më të forta për shkakun e zjarrit lidhen me shpërthimin e një bombule gazi në banesë.

Policia dhe zjarrëfikësit kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po neutralizojnë flakët e zjarrit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Plakat paralizojnë” Vlorën, reshjet shkaktojnë kaos në rrugët e qytetit (VIDEO)
Zbulohet pasuria dhe lëvizjet e parave të familjes Berisha, Argita merr 34 mijë euro vetëm nga qiratë, Shkëlzeni shet pronën 600 mijë euro »
Article Logic
Execution time: 0.0122389793396
array(1) { ["section"]=> string(71) "zjarr-i-fuqishem-ne-elbasan-ne-gjendje-te-rende-e-moshuara-shkaku-75672" }