Zjarr i fuqishëm në Krujë, favorizohet nga era e fortë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:10 04-01-2019 Zjarr i fuqishëm në Krujë, favorizohet nga era e fortë

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre në fshatin Nuaj të Krujës.

Dyshohet se zjarri është i qëllimshëm dhe është favorizuar nga erërat e forta.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse dhe po mundohen të shuajnë flakët.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas Sarandës, bora zbardh edhe Dhërmiun (FOTOT)
Lëvizje në Policinë e Shtetit, Lleshaj emëron 2 drejtorë! Ja kush do udhëheqë departamentin e Policisë Kriminale (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.013590812683105
array(1) { ["section"]=> string(60) "zjarr-i-fuqishem-ne-kruje-favorizohet-nga-era-e-forte-147484" }