Zjarr i fuqishëm në kullën e Trump, evakuohet ndërtesa luksoze

Publikuar tek: bota, më 13:58 03-03-2017 Zjarr i fuqishëm në kullën e Trump, evakuohet ndërtesa luksoze

Një zjarr i fuqishëm ka shpërthyer sot në kullën e presidentit të SHBA-së, Donald Trump.

‘The Sun’ bën me dije se zjarri nisi rreth orës 04:30 në katin e 47 të hotelit në New York. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie dhe zjarrëfikësje të cilët bëjnë me dije se shkak i zjarrit është bërë një makineri e cila ka bërë masë në apartament.

Një person është nxjerrë nga tymi dhe ndërtesa është evakuouar pjesërisht.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tjetër tragjedi nga orteqet në Itali, vdesin 3 skiatorë, plagosen disa të tjerë (FOTO)
Edhe Pence, si guvernator i Indianës, ka përdorur e-mail privat për çështje shtetërore »
Article Logic
Execution time: 0.022763967514038
array(1) { ["section"]=> string(67) "zjarr-i-fuqishem-ne-kullen-e-trump-evakuohet-ndertesa-luksoze-70640" }