Zjarr i fuqishëm në një rafineri nafte në Japoni, evakuohen banorët (Foto dhe Video)

Publikuar tek: bota, më 14:34 22-01-2017

Një zjarr i fuqishëm ka shpërthyer në një rafineri nafte në Japoni në qytetin Aridi në jug të ishullit japonez Honshu.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikësit të cilët sipas BBC po tentojnë të vënë nën kontroll flakët.

Ende nuk raportohet për viktima, por mësohet se autoritetet po evakuojnë rreth 3000 banorë të zonave përreth.

jap1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Melania Trump turpërohet para të gjithëve, shihni si reagon pas refuzimit nga i biri (VIDEO)
Itali, arrestohet shqiptari që shiste derë më derë »
Article Logic
Execution time: 0.011587142944336
array(1) { ["section"]=> string(87) "zjarr-i-fuqishem-ne-nje-rafineri-nafte-ne-japoni-evakuohen-banoret-foto-dhe-video-66285" }