Zjarr i madh në ambientet e fabrikës së këpucëve në Kombinat

Publikuar tek: aktualitet, më 19:48 21-04-2017 Zjarr i madh në ambientet e fabrikës së këpucëve në Kombinat Foto ilustruese

Një zjarr i madh ka përfshirë një fabrikë këpucësh në zonën e Kombinatit në kryeqytet pasditen e sotme.

Policia dhe zjarrfikësit kanë shkuar në vendngjarje duke vënë nën kontroll flakët. Nuk raportohet për persona të plagosur, por vetëm për dëme materiale. Policia e Tiranës ka nisur hetimet, ndërsa shkaku i ngjarjes mbetet ende i paditur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Tërbohen” mediat serbe: Shqiptarët duan sërish luftë…
Aksident i rëndë në qendër të Tiranës, plagoset motoçiklisti »
Article Logic
Execution time: 0.0099217891693115
array(1) { ["section"]=> string(66) "zjarr-i-madh-ne-ambientet-e-fabrikes-se-kepuceve-ne-kombinat-75986" }