Zjarr i madh në Beçisht të Tepelenës, po digjen pyje dhe kullota

Publikuar tek: aktualitet, më 17:49 15-09-2020 Zjarr i madh në Beçisht të Tepelenës, po digjen pyje dhe kullota Ilustruese

Një zjarr i madh raportohet se ka rënë në zonën e Beçishtit, në Tepelenë.

Mësohet se janë duke u djegur pyje dhe kullota.

Sipas banorëve, edhe pse ata kanë telefonuar, nuk ka shkuar ende asnjë zjarrfikëse për të shuart flakët.  

Vijon...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010650157928467
array(1) { ["section"]=> string(70) "zjarr-i-madh-ne-becisht-te-tepelenes-po-digjen-pyje-dhe-kullota-220485" }