Zjarr i madh në Fier, digjen 1000 dengje bari dhe furgoni

Publikuar tek: aktualitet, më 11:02 08-12-2019 Zjarr i madh në Fier, digjen 1000 dengje bari dhe furgoni

Një zjarr i madh ka rënë mbrëmjen e djeshme në fshatin Suk të Fierit.

Mësohet se janë djegur rreth 1000 dengje bari si dhe një furgon me karroceri.

Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit, ndërsa mësohet se fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë në vendngjarje kanë shkuar menjëherë forcat zjarrfikëse të Roskovecit dhe Patosit si dhe Kryeadministratori i Bashkisë Roskovec.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007537841796875
array(1) { ["section"]=> string(63) "zjarr-i-madh-ne-fier-digjen-1000-dengje-bari-dhe-furgoni-188758" }