Zjarr i madh në Mallakastër, digjen dy banesa, rrezikohen edhe të tjera

Publikuar tek: aktualitet, më 22:52 18-04-2017 Zjarr i madh në Mallakastër, digjen dy banesa, rrezikohen edhe të tjera

Flakët e një zjarri të rënë disa minuta më parë në Mallakastër kanë shkaktuar djegien e dy banesave.

Forcat zjarrfikëse të nisura nga Ballshi drejt vendngjarjes janë duke punuar për shuarjen e flakëve që rrezikojnë edhe banesat e tjera, por kanë hasur në terren të vështirë dhe erëra të forta.

Shkaqet e rënies zjarrit nuk dihen ende ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ooops! Çfarë tha Roza Lati për Aurela Hoxhën...
U aksidentua me motor, ndërron jetë në spital i riu nga Tirana; Mesazhet prekëse në facebook (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.009566068649292
array(1) { ["section"]=> string(75) "zjarr-i-madh-ne-mallakaster-digjen-dy-banesa-rrezikohen-edhe-te-tjera-75628" }