Zjarr i madh në një magazinë në Fier, dëmi 500 mijë EURO

Publikuar tek: aktualitet, më 16:17 02-09-2018 Zjarr i madh në një magazinë në Fier, dëmi 500 mijë EURO Foto ilustruese

Një zjarr i madh mësohet se ka rënë në një magazinë në Fier.

Magazina ishte për pjekjen dhe ambalazhimin e kafesë, dhe mësohet se si pasojë e zjarrit ka pasur dëme të mëdha.

Në magazinë ndodheshin bombola gazi, të cilat u nxorrën nga zjarrëfikëset.

Sipas pronarit të fabrikës, dëmi arrin vlerën 500 mijë euro.

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tmerr në Hawaiian Airlines, shpërthen një spray në avion, 15 të helmuar
Vrasja e biznesmenit në Shkodër, zbardhet dinamika e ngjarjes »
Article Logic
Execution time: 0.0082030296325684
array(1) { ["section"]=> string(62) "zjarr-i-madh-ne-nje-magazine-ne-fier-demi-500-mije-euro-132954" }