Zjarr i madh në një pallat në Gjermani, vdesin 5 persona, mes tyre një grua

Publikuar tek: bota, më 15:31 08-02-2019 Zjarr i madh në një pallat në Gjermani, vdesin 5 persona, mes tyre një grua

Pesë persona kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri që shërtheu në një pallat në qendër të qendër të Lambrecht, në Landin gjerman të Renania-Palatinato.

Mësohet se mes viktimave është edhe një grua.

Nuk dihet ende çfarë e shkaktoi zjarrin me përmasa të mëdha ndërkohë që ka nisur nje hetim.Sipas mediave vendase flakët janë përhapur rreth orës 23.30 të mbrëmjes së djeshme.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098412036895752
array(1) { ["section"]=> string(80) "zjarr-i-madh-ne-nje-pallat-ne-gjermani-vdesin-5-persona-mes-tyre-nje-grua-152041" }