Zjarr i madh në periferinë e Durrësit, shiu ndihmon në fikjen e flakëve

Publikuar tek: aktualitet, më 07:00 18-09-2020 Zjarr i madh në periferinë e Durrësit, shiu ndihmon në fikjen e flakëve Ilustruese

Disa vatra zjarri janë raportuar mbrëmjen e djeshme në zonën e Shijakut.

 

Zjarri ka rënë në periferi të Shijakut, dhe ka përfshirë siëprfaqe të mëdha.

Zjarrfikësit kanë qenë gjatë natës në vendin e ngjarjes për shuarjen e vatrave.

Fatmirësisht reshjet e shiut që kanë rënë i kanë ndihmuar ata që t’i vënë flakët nën kontroll.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092799663543701
array(1) { ["section"]=> string(77) "zjarr-i-madh-ne-periferine-e-durresit-shiu-ndihmon-ne-fikjen-e-flakeve-220774" }