Zjarr i madh në pyllin me pisha të Peshtanit

Publikuar tek: aktualitet, më 17:09 03-09-2019 Zjarr i madh në pyllin me pisha të Peshtanit Foto ilustruese

Flakët kanë përfshirë pyllin e Peshtanit në Fier.

Zjarri ka rënë pasditen e sotme në pasivin pyjor me pisha dhe shkurre, ndërsa shkaqet janë ende të paqarta.

Zjarrfikëse nga Patosi dhe Fieri kanë mbërritur pranë vatrave të zjarrit dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02910304069519
array(1) { ["section"]=> string(51) "zjarr-i-madh-ne-pyllin-me-pisha-te-peshtanit-177200" }