Zjarr i madh në Roterdam (Foto)

Publikuar tek: bota, më 22:55 21-08-2017 Zjarr i madh në Roterdam (Foto)

Një zjarr i madh ka përfshirë pjesë të rafinerisë së naftës Esso në Botlek të Roterdamit mbrëmjen e sotme.

Mësohet se një defekt në rafinerinë e përpunimit të komponentëve të benzinës ka shkaktuar shpërthimin e flakëve që shumë shpejt kanë dalë jashtë kontrollit.

Zjarri dhe tymi i zi kanë qenë të dukshme nga disa kilometra larg ndërsa nuk raportohet për viktima. Aktualisht forca të shumta zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje.

dgwer3e5rh4h4.jpg

dwerg45hy4hj45j.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E pabesueshme çfarë i ndodh, adoleshentes i këputet kordoni gjatë kërcimit në ajër (VIDEO)
Eklips tejet romantik, çifti kurorëzon martesën më errësirë të plotë »
Article Logic
Execution time: 0.020874977111816
array(1) { ["section"]=> string(35) "zjarr-i-madh-ne-roterdam-foto-89774" }