Zjarr i madh në Tiranë, shtullunga tymi të zi mbulojnë qiellin (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:38 02-04-2018 Zjarr i madh në Tiranë, shtullunga tymi të zi mbulojnë qiellin (Foto)

Një magazinë në rrugën “Siri Kodra” në kryeqytet është përfshirë nga flakët.

Zjarri ka rënë pranë zonës së ish Frigoriferit dhe në vendngjarje kanë mbërritur tre zjarrfikëse.

Flakët janë tepër të mëdha dhe shtullunga e tymit të zi ka mbuluar qiellin, duke u parë me sy të lirë prej zonës së Freskut, siç duket edhe në fotot më poshtë.

Shkaqet e rënies së zjarrit nuk dihen ende.

FOTO:

waDAQWDQWGF3G3d.jpg

sdfwerg3w4g4g34g.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një studiuese amerikane po mbahet në Komisariatin Nr.3. U ndodh pranë protestuesve kuksianë dhe...
Artistët i bashkohen protestës, aktori: Kryeministër unë jam njëri prej barbarëve »
Article Logic
Execution time: 0.012340068817139
array(1) { ["section"]=> string(73) "zjarr-i-madh-ne-tirane-shtullunga-tymi-te-zi-mbulojne-qiellin-foto-115439" }